28 Finał WOŚP w Ząbkowicach Śląskich zebrano 138 511,08 zł.

Finał WOŚP 2020

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ząbkowicach Śląskich. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku został pobity kolejny rekord uzbieranych pieniędzy.

Ile pieniędzy udało się zebrać? Aktualnie zakończono liczenie i podsumowano 28 finał w którym Ząbkowiczanie uzbierali nie bagatelną kwotę 138 511,08 zł.. Śmiało można rzec, że kolejna edycja finału WOŚP w Ząbkowicach Śląskich znów cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Już od kilku tygodni w siedemnastu zakładach usługowych i handlowych można było wrzucić pieniądze do puszek stacjonarnych. Zbierały też przedszkola i szkoły. W siedmiu placówkach oświatowych zorganizowano mini-finały. Trwają też licytacje na portalu aukcyjnym. Dodatkowo w pierwszy weekend stycznia w Ząbkowicach Śląskich odbył się także MotoWOŚP. Dzięki tym wydarzeniom już dzień przed wielkim finałem ząbkowicki sztab WOŚP informował o kwocie na poziomie 38 tys. zł.

W dzień finału już od wczesnych godzin porannych na ulicach nie tylko Ząbkowic Śląskich, ale także okolicznych miejscowości można było spotkać wolontariuszy. Kwestowały zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Dzisiejsze atrakcje związane z 28. finałem WOŚP zainaugurował V bieg pn. „Policz się z cukrzycą”. Na starcie stanęło kilkadziesiąt osób, które przebiegły około pięciokilometrową trasę. W międzyczasie w hali Słonecznej trwało szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które prowadzili ratownicy medyczni, pracujący na co dzień w ząbkowickim pogotowiu ratunkowym.

Finał WOŚP 2020 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ząbkowicach Śląskich. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku został pobity kolejny rekord uzbieranych pieniędzy. Ile pieniędzy udało się zebrać? Aktualnie zakończono liczenie i podsumowano 28 finał w którym Ząbkowiczanie uzbierali nie bagatelną kwotę 138 511,08 zł.. Śmiało można rzec, że kolejna edycja finału WOŚP w Ząbkowicach Śląskich znów cieszyła się sporym zainteresowaniem. Już od kilku tygodni w siedemnastu zakładach usługowych i handlowych można było wrzucić pieniądze do puszek stacjonarnych. Zbierały też przedszkola i szkoły. W siedmiu placówkach oświatowych zorganizowano mini-finały. Trwają też licytacje na portalu aukcyjnym.…

Review Overview

Damian

Przyznanych gwiazdek

Summary : Oceń ten artykuł

User Rating: 4.75 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Keratyna Ząbkowice Śląskie

Keratyna Ząbkowice Śląskie Keratynowe prostowanie włosów co raz bardziej przemawia do Pań, a to za ...