Jak wybrać szkołę językową w Ząbkowicach Śląskich?

Jednym ze sposobów na naukę nowego języka obcego jest zapisanie się na kurs, bądź zajęcia indywidualne do szkoły językowej. Jak jednak wybrać szkołę, abyśmy nie żałowali naszej decyzji i osiągnęli nasz upragniony cel w postaci poznania nowego języka? Zadanie nie należy do najłatwiejszych. Przed wyborem warto jednak postawić sobie szereg pytań, które ułatwią nam wybór. Warto sprawdzić, czy szkoła oferuje zajęcia na naszym aktualnym poziomie znajomości danego języka obcego. Nie warto brać udziału w grupach o niższym lub wyższym poziomie, ponieważ nie za wiele z nich wyniesiemy. Za niskie będą nas ciągnąć w dół, a w za wysokich będziemy mieli spore zaległości, których możemy nie mieć czasu samodzielnie nadrobić. Ważnym aspektem jest odległość szkoły językowej od naszego miejsca zamieszkania, pracy, lub szkoły. Zasada jest prosta – im bliżej tym lepiej. Nie będziemy tracić czasu na zbędne dojazdy. Zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na samodzielną naukę. Najlepiej jeżeli szkoła, posiada również darmowe zajęcia próbne. Po nich będziemy mogli sami ocenić, czy odpowiada nam lektor i sposób prowadzenia zajęć. Pozwoli to nam wyrobić sobie własną opinię, a nie tylko bazować na opiniach innych uczniów. Wybór odpowiedniej szkoły, powinniśmy wykonać w sposób przemyślany, ponieważ wiążemy się z nią zazwyczaj na dłuższy okres i inwestujemy prywatne pieniądze.

Dlatego po przeanalizowaniu tych wszystkich aspektów z czystym sumieniem można stwierdzić iż szkoła językowa w Ząbkowicach która spełnia wszystkie wymienione kryteria to szkoła języków obcych Pani Magdaleny Pięciorak „English’sCool” Znajdującej się na ul. Handlowej 1/1, Ząbkowice Śląskie .

 Cechą wyróżniającą szkołę jest dobra atmosfera na zajęciach i indywidualizacja nauczania – elastyczne dostosowywanie metod i materiałów do potrzeb i umiejętności uczniów tak, by uzyskiwali jak najlepsze efekty pracując zgodnie ze swoim własnym, indywidualnym rytmem. Zawsze, lektorzy starają się też, by zajęcia z dziećmi były dla nich jak najatrakcyjniejsze i interdyscyplinarne. Dzieci czują się swobodnie na takich zajęciach i są bardziej kreatywne, a co za tym idzie – szybciej przyswajają wiedzę. Kursy dla młodzieży i dorosłych, to – poza nauką – przede wszystkim zajęcia w dobrej atmosferze, sprzyjające prowadzeniu swobodnej rozmowy w języku angielskim. Aby osiągnąć płynność językową potrzebna jest systematyczna praca. W myśl tego stawiam na ciężką pracę, ale w dobrej atmosferze. Nauka nie musi być żmudnym obowiązkiem. Lekcje w przyjaznej i luźnej atmosferze motywują do nauki. English’sCool przywiązuje do tego dużą wagę. 

Więcej informacji o szkle można uzyskać na ich stronie internetowej https://www.englishscool.pl/

lub osobiście w siedzibie szkoły:

English’sCool ul. Handlowa 1/1, 57-200 Ząbkowice Śl.

Jednym ze sposobów na naukę nowego języka obcego jest zapisanie się na kurs, bądź zajęcia indywidualne do szkoły językowej. Jak jednak wybrać szkołę, abyśmy nie żałowali naszej decyzji i osiągnęli nasz upragniony cel w postaci poznania nowego języka? Zadanie nie należy do najłatwiejszych. Przed wyborem warto jednak postawić sobie szereg pytań, które ułatwią nam wybór. Warto sprawdzić, czy szkoła oferuje zajęcia na naszym aktualnym poziomie znajomości danego języka obcego. Nie warto brać udziału w grupach o niższym lub wyższym poziomie, ponieważ nie za wiele z nich wyniesiemy. Za niskie będą nas ciągnąć w dół, a w za wysokich będziemy mieli…

Review Overview

Dagmara

Ocena

Summary : Wystaw ocenę tego artykułu.

User Rating: 4.85 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Keratyna Ząbkowice Śląskie

Keratyna Ząbkowice Śląskie Keratynowe prostowanie włosów co raz bardziej przemawia do Pań, a to za ...